Twój pojazd uległ uszkodzeniu ?

Auto zastępcze z OC sprawcy

Pamiętaj!!!

Jeśli Twój pojazd uległ uszkodzeniu z winy innego uczestnika ruchu to należy Ci się auto zastępcze. Korzystając z naszego auta zastępczego nie będziesz obciążony kosztami wynajmu, a samochód dostarczymy Ci we wskazane miejsce bez żadnych kosztów, zupełnie za darmo. Za Twój wynajem zapłaci ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia.
Jeżeli ubezpieczyciel uzna, iż nie należał Ci się samochód zastępczy to również nie zapłacisz za wynajem. Nie nakazujemy wykupu dodatkowych ubezpieczeń tak zwanych wykupu szeroko pojętnych udziałów własnych przy szkodzie, nasze samochody ubezpieczone są w pełnym zakresie. Z naszego auta zastępczego możesz korzystać od chwili zdarzenia do chwili naprawy swojego pojazdu. Naprawa Twojego pojazdu może się odbywać w dowolnym warsztacie wybranym przez Ciebie, nie musisz mieć rachunków za naprawę, możesz naprawiać samochód we własnym zakresie. Jeżeli na Twoim samochodzie występuje szkoda całkowita – to możesz korzystać bezpłatnie z naszego samochodu zastępczego do momentu otrzymania odszkodowania lub do momentu naprawy swojego pojazdu.  Jeżeli masz wątpliwości bądź pytania, chętnie pomożemy!

Tel: +48 606 586 356 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy także do zapoznania się ze stanowiskiem dotyczącym najmów pojazdów zastępczych z OC sprawcy, Rzecznika Ubezpieczonych stronie internetowej: http://www.rzu.gov.pl/sprawy-biezace/Uzasadnienie_uchwaly_Sadu_Najwyzszego_w_sprawie_zwrotu_kosztow_najmu_pojazdu_zastepczego

TOM CAR

ul. Dębowa 15A, 32-410 Dobczyce, 

Tel: +48 606 586 356 lub +48 692 469 440

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.